Strona głowna
 
rentalcars.com Home Pomoc O rentalcars.com Kontakt z Nami Dołącz do załogi rentalcars.com

Teneryfa

Wypożyczalnia samochodów Teneryfa

Tani wynajem samochodów Teneryfa BEZ opłat za zmiany, rezygnacje oraz transakcje kartami kredytowymi. Sprawdź już teraz i znajdź najniższe ceny na wyspie na różnego rodzaju samochody: mini, ekonomiczne, standardowe, luksusowe czy minivany. Oferujemy równiez wybór między manualną a automatyczną skrzynią biegów tak aby zaspokoić gusta najbardziej wyszukanych klientów. Podaruj sobie odrobinę luksusu i wynajmij samochód luksusowy czy z napedem na 4 koła SUV aby wygodniej zwiedzać piekne zakątki Teneryfy.

 Zachód słońca

Wypożyczalnia Samochodów Teneryfa: Dlaczego ta wyspa?

 

 • Przepiękne panoramiczne widoki
 • Liczne atrakcje turystyczne
 • błękitne morze, piaszczyste plaże
 • Bspaniałe kuchnia hiszpańska, restauracje, puby, taverny czy bary
 • Wyspa jedna z największych ośrodków turystycznych
 • Duże centra handlowe z jeszcze większym wyborem
 • Słoneczna pogoda cały rok
 • Wyspa położona blisko Maroko
 • Jedna z największych Wysp Kanaryjskich
 • Spokojne zatoczki idealne na odpoczynek
 • Różne rodzaje aktywnego wypoczynku
 • Niezapomniane doświadczenia
 • Wspaniałe życie nocne i różnorodne kluby, dyskoteki i bary
 • Idealne miejsce dla urlopowiczów

Tani wynajem samochodów Teneryfa: Tanio i szybko?

1. Termin i mejsce wynajmu

Najszybciej i najłatwiej jest wynająć samochód poprzez wypełnienie danych po lewej stronie w wyszukiwarce. Następnie przejdą Państwo do wyników wyszukiwania gdzie dostępne będą wybrane grupy samochodów. Przed kontynuowaniem wyszukiwania wart upewnić się iż będą Państwo posiadać następujące dokumenty: aktualne prawo jazdy (ważne na minimum 6 miesięcy), dowód tożsamości oraz kartę kredytową na imię i nazwisko głównego kierowcy.

2. Wyniki Wyszukiwania

Ważne jest aby pamiętać i gwarantujemy samochód z danej grupy podając przykładowy model np: 5 drzwiowy 5 osobowy klasy kompakt. W niektórych lokalizacjach istnieje możliwość rezerwacji wybranego modelu lecz jest to kwestia dostępności oferty i dodatkowego kosztu. W celu sprawdzenia możliwości prosimy o kontakt z naszym Centrum Rezerwacji gdzie doświadczeni konsultanci udzielą informacji i potwierdzą model samochodu.

3. Ubezpieczenie Wkładu Własnego

Tutaj klient ma okację zapoznać się z naszym ubezpieczeniem Wkładu Własnego. Osoba wynajmująca samochód odpowiedzilna jest za pokrycie kosztów naprawy w razie wypadków czy uszkodzeń samochodu. Jest to Wkład Własny. Zazwyczaj, ustalona kwota blokowana jest na karcie kredytowej głównego kierowcy lub w bardzo rzadkich przypadkach wymagana jest do pozostawienia w gotówce u dostawcy lokalnego przed odbiorem. Nasze Zabezpieczenie Wkładu Własnego ubezpiecza od kosztów wymaganych za naprawe. W przypadku wypadków czy uszkodzeń samochodu gwarantujemy pełny zwrot poniesionych kosztów. Warto się zatem zastanowić czy chcemy ryzykować utratę wkładu własnego które częst wynosi od 500 Euro do nawet 4000 w zależności od grupy i klasy samochodu.

3. Wyposażenie

Kolejnym krokiem po wybraniu grupy jest Wyposażenie. Tu klienci mogą wybrać dodatki takie jak: fotelik dla dziecka, kolejny kierowca, łańcuchy na koła czy bagażnik na narty etc. Ceny za wynajem są takie same jak z dostawcami z którymi współpracujemy. Jeśli interesuje Państwa dokładna cena i koszt wynajmu prosimy nie zwlekać z kontaktem telefonicznym gdzie konsultanici podadzą dokładne informacje. Za dodatkowy sprzęt należy zapłacić u dostawcy na miejscu lokalnie przy odbiorze samochodu. Jest tu też miejsce na wpisanie wszystkich dodatkowych życzeń takich jak wyjazd za granice karaju czy na inną wyspę. Wiązać się to może z dodatkowymi opłatami czy wykupieniem dodatkowego ubezpieczenia i musi zostać potwierdzone przez dostawcę.

4. Warunki


Na każdym kroku rezerwacji klient ma stały dostęp do Warunków Umowy. Warto zapoznać się z zobowiązaniami wynajmującego i obowiązkami najemcy. Zwróćmy uwagę na bak paliwa: pełny za pełny bak czy też wykupienie baku paliwa u dostawcy i zwrot z pustym lub z jak najmniejszą ilością paliwa. Ważny jest również wiek kierowcy. Z niektórymi dostawcami należy wykupić dodatkowe ubezpieczenie za niedoświadczonego kierowce poniżej 25 roku życia.


5. Dane i Rezerwacja


Po wpisaniu danych głównego kierowcy i podaniu aktualnego numeru lotu tak aby dostawca był świadomy o ewentualnych opóźnieniach samolotu i nadal czekał z samochodem na klienta, przejdą Państwo do Szczegółów Płatności gdzie należy podać dane karty kredytowej Visa lub Mastercard. Potwierdzenie rezerwacji będzie gwarantować cenę i grupę samochodu. Wówczas otrzymają Państwo numer referencyjny oraz Kupon / Potwierdzenie Zapłaty z którym należy udać się do biura dostawcy po odbiór samochodu.


Wynajem samochodu naprawdę jest szybki i łatwy!

Wynajem aut Teneryfa

Strona głowna
Copyright © 2014 rentalcars.com, marka należąca do Grupy Traveljigsaw Ltd. Wszelkie prawa zastrzeżone.