Strona głowna
 
rentalcars.com Home Pomoc O rentalcars.com Kontakt z Nami Dołącz do załogi rentalcars.com

Big Eye London

Wypożyczalnia samochodów UK!

Naszym celem jest znalezienie najniższych cen wynajmu samochodu w UK tak aby każdy znalazł coś dla siebie. Zaopatrując się u największych dostawców w Wielkiej Brytanii, zapewniamy najwyższą jakość przy najniższej cenie z Wypożyczalnią Samochodów UK. 
Rezerwacja samochodów w UK nie różni się wiele od tych dokonywanych na Południu Europy, należy przedstawić prawo jazdy (dwie cześci jeśli angielskie), kupon / potwierdzenie zapłaty Traveljigsaw oraz kartę kredytową na imię i nazwisko głównego kierowcy. W niektórych przypadkach przy wynajmie na terenie Wielkiej Brytanii akceptujemy karty debetowe lub gotówkę. Jednak zależy to ściśle od lokalizacji i dostawcy dlatego w razie wątpliwości lub braku karty kredytowej prosimy o kontakt z wypozyczalnią Traveljigsaw!

Wypożyczalnia Samochodów UK: Tani wynajem gwarantowany!


Oferujemy największy wybór na rynku, atrakcyjne ceny oraz 24 godzinna pomoc i wsparcie naszych doświadczonych konsultantów w Centrum Rezerwacji w Manchester, obsługujacych ponad pół miliona klientów w 23 językach.  Jak wynajem taniego samochodu to tylko z Nami? Sprawdź juz teraz a na pewno się nie zawiedziesz!

Wypożyczalnia Samochodów UK: Dlaczego Wielka Brytania?

Anglia to najwieksza wyspa Zjednoczonego Królestwa, i jest jednocześnie najbardziej popularnym miejscem odwiedzin przez turystów. Wraz z bogata historią i jedną z najbardziej stabilnych godpodarek na świecie, Anglia to miejsce nie tylko bezpieczne dla turystów ale również gwarantujące niezapomniane wspomnienia i atrakcje. Żywe, nowoczesne miasta przeplatane są średniowiecznymi zabytkami czy urzekającymi krajobrazami, tworząc niepowtarzalną atomosferę i unikatowy klimat. Miejsca te są w zasięgu każdego zwiedzającego, łatwo dostępne z Wypożyczalnią Samochodów UK.

London Eye nocą
Londyn, stolica kraju, to jedno z NAJwiększych miast świata, a co za tym idzie najliczniejszych atrakcji i zabytków. Każdy choć raz w życiu powinien zobaczyć co ma do zaoferowania Londyn, a na pewno nie zawiedzie się. Najlepsze pokazy mody i butiki, szeroki wybór atrakcji, gdzie każdy będzie usatysfakcjonowany doskonałym połaczeniem architektury modernistycznej z średniowieczną, renesansową czy nawet barokową. Turyści na pewno nie będą narzekać. Sprawdź naszą stronę Londyn a znajdziesz więcej informacji o tym niezwykłym mieście.

Anglia ma dużo więcej do zaoferowania, w północno-wschodniej części leży Manchester. Miasto to przeszło duże zmiany wraz z wielomilionowymi inwestycjami, które sprawiły iż Manchester stal się centrum turystycznym. Tylko 20mil na południowy zachód leży następne duże miasto Liverpool, w 2008 roku nazwane Centrum Kultury w Europie. Natomiast godzine drogi na północ, mijając Lancaster dojechać można do ‘Lake District’, raju dla miłośników przyrody i aktywnego wpoczynku. 10 milionów turystów każdego roku przemierza ścieżki tego wyjatkowego Parku Narodowego.

Dla miłośników zabawy i rozrywki polecamy Bralckpool. Miasto jedno z najczęściej odwiedzanych w Europie z brytyjskimi rozrywkami.

UK Cavern

York to miasto dla miłośników historii i architektury średniowiecznej z licznymi budynkami, katedrami czy murami obronnymi wraz z Muzeami uwieczniającymi historię miasta. Leeds natomiast ma do zaoferowania szeroki wybór centrów handlowych.
Z innych atrakcji, oczywiście warto zwiedzić centra studenckie Oxford czy Cambridge, również Stonehenge to jeden z najcześciej odwiedzanych zabytków architektury antycznej.
Brimingham to następna multikulturowa metropolia Wielkiej Brytanii.

We wszystkich tych miejscach czeka na Państwa Wypożyczalnia Samochodów UK oferując tani wynajem samochodu  i zapewniając maximum wygody dla zwiedzających.

Znajdz Wypożyczalnie Samochodów

Strona głowna
Copyright © 2014 rentalcars.com, marka należąca do Grupy Traveljigsaw Ltd. Wszelkie prawa zastrzeżone.